SPIRES GENERAL

Odvětví našich služeb

Komerční stavby

V našem portfolio máme řadu komerčních projektů. Patří mezi ně např. hotelový komplex Boby Brno nebo také Boby centrum.
Vždy se snažíme o tvarosloví, které vyjádří ty správné podmínky účelu daného projektu, ale zároveń získá dané dílo svou jedinečnost a nadčasovost.

Reference

Speciální stavby

Za speciální stavby považujeme objekty, které mají specifika dané prostředím či nároky druhu použití. Např. environmentální projekty, které sledují zájem životního prostředí a rozvíjejí vzájemnost mezi investorem a okolím. Dále jsme se již podíleli na řadě projektů v oblasti likvidace odpadů, deponovacích kapacit, spaloven nebezpečného odpadu atd. Velmi nás také oslovuje spolupráce s dopravními a logistickými stavbami např. ve spolupráci s ČD, díky kterým můžeme také přispívat jak k životnímu prostředí, tak i ke kultuře přepravy.

Privátní stavby

U privátních staveb považujeme za důležitou představu investora a jeho nároky na uživatelskou hodnotu dané stavby. Snažíme se vždy nalézat unikátní řešení a zároveň usilujeme o vytvoření domova dle standardů moderního života dnešního člověka. U nás můžete očekávat, že vaši představu budeme vizualizovat a společně hledat nejvhodnější variantu pro nalezení konečného řešení. Naši kolegové Vám budou stále k dispozici ke konzultaci a tvorbě Vašeho domova.

Připravované stavby

V této sekci naleznete aktuální a rozpracované realizace v roce 2017.

Zaujali jsme Vas? Ozvěte se a pomůžeme Vám.